Zbavte se únavy jednou provždy!

Zažijte příval energie, který vám umožní žít konečně naplno. A to i když máte pocit, že vám nic nepomůže, protože jste už vyzkoušeli všechno.

 • Cítíte se neustále vyčerpaní?
 • Chodíte z práce unavení a nemáte sílu si ani pohrát s dětmi?
 • Jste mentálně vyhořelí a chybí vám chuť do života?

Zatočte s únavou EFEKTIVNĚ.

Odhalte 3 tajemství vitality, která vycházejí z energetického cyklu organismu a naplňte své tělo energií. Vykročte vstříc životu, který je plný dobrodružství, nadšení a radosti!

Možná i vám se stává, že: 

 • žijete jako robot na autopilota. Máte pocit, že život vám uniká skrz prsty,
 • se vám nechce ráno vstávat, a když slyšíte budík, začíná pro vás noční můra, kterou dokáže zastavit pouze pořádný hrnek kávy,  
 • zcela bez příčiny vybuchujete od zlostí,
 • necítíte nadšení ze života i přesto, že žijete podle svých přání, milujete svou rodinu a děláte práci, která vás baví, 
 • netěšíte se na nový den,
 • rozčiluje vás spousta maličkostí, které během dne musíte udělat. Cítíte se přehlceni a mentálně vyčerpaní,
 • v hloubi duše víte, že musíte něco ve svém životě a životním stylu změnit. Nemáte však na to sílu ani energii,
 • pociťujete nechuť mluvit s lidmi,
 • chcete něco dělat, ale nedokážete se donutit. Vše odkládáte a pak si svou nečinnost vyčítáte.

Vím, jak vám je. 

Já sama jsem byla několik let otrokem únavy, která mi zasahovala do života.

Jmenuji se Veronika Savarijová a přestože jsem vystudovala klasickou medicínu, už více jak 10 let hledám a zkoumám zdroje a postupy, které dodávají tělu energii v medicíně alternativní.

V 16 letech jsem podstoupila náročnou operaci páteře, která vyčerpala mé tělo, a od té doby jsem nedokázala žít naplno. 

Když jsem začala studovat medicínu, nebyla jsem schopna se zcela soustředit na studium a probděná noc pro mě znamenala peklo, protože jsem se další tři dny „dávala dohromady."

Trvalo mi několik let, než jsem se naučila únavě vzdorovat. Než jsem pochopila, že součástí těla a mysli je ENERGETICKÝ CYKLUS, který je nutné správně uchopit, abych měla více životní energie.

Nikdo mě tohle nikdy neučil a předpokládám, že ani vás. V současném světě, který je zaměřený na výkon a rychlost, na to jednoduše není prostor. Okolí nás tlačí spíše do toho, aby z nás nějakou energii vymáčklo. 

Proto není vaše chyba, že si nedokážete s únavou poradit.

Já jsem však důkazem toho, že to jde. A strategii, jak na to, vám nyní ráda prozradím. 

Ještě předtím si však představte, že:

 • vstáváte každé ráno s nadšením a plní energie,
 • nemusíte neustále přemýšlet, jaký životabudič vypít, abyste se probrali,
 • zcela vnímáte, co se kolem vás děje a užíváte si každý okamžik. Přemýšlíte jasně, dokážete se plně soustředit,
 • máte dostatek energie na plnění svých snů,
 • se těšíte na každý nový den a budík už není vaším nepřítelem,
 • to, co milujete, děláte se skutečným nadšením a radostí,
 • máte jasno v tom, jak svou únavu uchopit, a znáte způsoby, jak se jí zbavit,
 • se vrátíte z práce a nemusíte si lehnout ani obalit nervy čokoládou. Můžete se naplno věnovat rodině, dětem nebo svým koníčkům,
 • máte sílu a energii plnit své životní poslání a jste tak inspirací pro ostatní.

Možná si teď říkáte, že jste už vyzkoušeli všechno a že...

...vám žádné rady ani postupy nepomůžou. Jste přesvědčení o tom, že si potřebujete hlavně lehnout do postele a nedělat vůbec nic. Že to je to jediné, co vás postaví na nohy. Jenže to si nemůžete dovolit. Máte rodinu, děti, práci, ... a nevíte, jak z toho šíleného kolotoče ven. 

A já vás úplně chápu.

Měla jsem to podobně. Téměř 10 let jsem se cítila unavená a vyčerpaná. Dokonce jsem měla období, kdy jsem téměř každé ráno na přednáškách omdlívala. A to jsem nedělala nic vyčerpávajícího. Nežila jsem naplno a už vůbec ne jako běžný student. V té době jsem studovala medicínu a měla jsem strach, že se mi studia nepodaří dokončit. Podle lékařů jsem byla zdravá a dávali mi jedinou radu – hodně odpočívat.

Jenže, věřte mi, odpočinek můj stav opravdu dlouhodobě nezlepšil.

Výrazná únava se vždy vrátila, kdykoliv jsem potřebovala zabrat, méně spát nebo se pilně věnovat studiu. Z dlouhodobého hlediska jsem se cítila slabší a navíc jsem nebyla schopna tento odpočinkový životní styl dlouhodobě udržet. 

Odpočinek vás totiž sám o sobě únavy nezbaví. Proč?

Protože nestačí pouze energií šetřit, ale ji i vyrábět, a nestačí ji jenom vyrábět, ale i uchovávat v zásobách a poté správným směrem zacílit. 

ENERGETICKÝ CYKLUS A JEHO ČÁSTI

Pokud chce mysl vykonat vědomou nebo nevědomou aktivitu, potřebuje k tomu použít AKTUÁLNÍ ENERGII. Když ji nemá, musí sáhnout do REZERV, a když energie chybí i tam, MYSL na tento nízký energetický stav reaguje.

V ideálním případě začne energií šetřit a vědomě ji doplňovat. Pokud se tak ale nestane, začne mysl i tělo žít na tzv. úsporný režim, kterým jste si už určitě prošli. Režim, kdy se cítíte unavení a zároveň nevnímáte všechny okolnosti a události. Žijete na autopilota, jste odtažití, máte špatnou náladou a výčitky svědomí, že jste znovu promarnili krásný den. 

Existence ENERGETICKÉHO CYKLU je důvodem, proč většina strategií zaměřených na vitalitu nefungují. 

Možná i vy:

 • jste začali pít mladý ječmen, ale po pár týdnech nebo po jeho vysazení se únava vrátila (a byla ještě nesnesitelnější),
 • pravidelně cvičíte v posilovně, ale příval energie, o kterém vám kamarádka vyprávěla, se nedostavil,
 • jste začali spát o hodinu déle a každý den si dopřejete odpočinek. Jenže ráno stejně vstáváte unavení a navíc si dlouhodobě takový odpočinkový luxus nemůžete dovolit,
 • jste se stali vegetariánem/vegetariánkou, ale po půl roce nadšení a přívalu energie se objevilo vyčerpání, které jste si nepředstavovali ani v těch nejhorších snech,
 • poctivě snídáte banán a jogurt – to je přece základ dne a je nevyhnutné pečovat o mikroflóru. Proč se ale cítíte unavení, zimomřiví a navíc vám až tak dobře netráví? 
 • jste opustili dosavadní práci a našli jste si novou. Takovou, která vás baví, ale přesto se cítíte unavení.

Ptáte se, proč vám nic z toho nefungovalo na 100 %?

Protože jste se zaměřili pouze na 1 strategii, jak zvýšit energii těla a mysli (a možná ani ta pro vás nebyla vhodná). Ale to tajemství je, že tělo žije v ENERGETICKÉM CYKLU. A není proto možné opomenout ani jednu jeho část.

Mezi části energetického cyklu patří schopnost těla energii:

 • 1
  VYTVOŘIT,
 • 2
  ULOŽIT do zásob a
 • 3
  POSKYTNOUT ji mysli, která vzápětí rozhodne, jestli něco stojí za to energii použít, nebo ne.

Opravdu je důležité respektovat nějaký cyklus? Nejsou to jen plané řeči?

Když se na chvíli zamyslíte, určitě si všimnete, že celý život plyne v rytmech a cyklech. Ať už je to střídání 4 ročních období, střídání dne a noci, umírání a rození nebo neustále se opakující krize a vzestupy. Život plyne v cyklech a lidské tělo nemůže být výjimkou, protože je jeho součástí. 

Tradiční kultury to vědí od nepaměti. Cykly 5 elementů a 5 duchů, které patří do tradiční čínské medicíny, ctí zákony rytmu. V jejich principech je jasně definováno, že od sebe nelze oddělit černé od bílého nebo tělo od mysli. Proto není možné energii „odněkud vytáhnout" (třeba z kávy) bez toho, aby to mělo následky. Aktuální energie těla nemůže být dostatečná, pokud jsou rezervy organismu prázdné, nebo mysl na únavu nereaguje.

Energii nelze jenom brát, je nutné ji i vytvářet a uchovávat. Cyklus v lidském těle, a to jakýkoliv, nelze přerušit ani zastavit. Stejně jako nelze přerušit střídání dne a noci.

Když jsem se po studiu medicíny vrhla na studium 5 dovedností tradiční čínské medicíny v Praze, prohloubila jsem si vědomosti o těchto nejstarších cyklech vůbec – cyklu 5 elementů a cyklu 5 duchů.

Ve svých principech mi odpověděly na všechny otázky, které jsem si o únavě a vitalitě kdy dávala. Ale hlavně mi osvětlily fungování ENERGETICKÉHO CYKLU v těle, který jsem pak dokázala lépe uchopit a zbavit se tak únavy. 

Proto se cyklus 5 elementů a cyklus 5 duchů staly základními pilíři pro 3 tajemství vitality, které jsem obohatila o další směry alternativní medicíny.

3 tajemství vitality

To nejlepší pro vaši energii, co jsem za poslední léta vyzkoušela a nastudovala, najdete na jednom místě...

Obnovte svůj ENERGETICKÝ CYKLUS skrze 3 tajemství vitality a buďte plní životní energie. 

3 tajemství vitality v energetickém cyklu

1. Doplňte aktuální energii. 

Hlavním zástupcem této části je element ZEMĚ, který se ve vašem těle podílí na největší části aktuální energie. Najděte i další zdroje a odhalte další pomocníky na cestě z únavy.

2. Doplňte rezervy organismu a zpomalte jejich vyčerpávání.

Element VODY je hlavním zdrojem vašich životních rezerv. Odhalte, co mu prospívá a co ho naopak vyčerpává. Naučte se uchopit aktuální energii a uložit ji v rezervách.

3. Propojte mysl s vaším vnitřním já, aby věděla, co za tu energii stojí a co ne.

Vaše vnitřní já (YUAN SHEN) ví, co má dělat. Ví, jak má žít, ví, co chce a co je správné. Najděte k němu znovu cestu, abyste energií neplýtvali, ale efektivně ji dokázali cílit.

Představte si, že...

Ráno vstanete a energie vašeho těla je na maximu. Že se místo stěžování těšíte na nové zážitky, na které jste schopni se plně soustředit.

Už nemusíte pít obrovské množství stimulačních nápojů, ani nemusíte být nevrlí, abyste náhodou neztratili energii pouhou komunikací s lidmi.

Můžete vykročit do světa a pustit se do toho, proč jste se narodili. Protože vaše tělo na to už má dostatek energie a vaše mysl dostatek radosti a klidu.

I proto jsem po několika letech bádání a studování energetického cyklu napsala e-book

3 TAJEMSTVÍ VITALITY

E-book vám ukáže, jak jednoduše a přirozeně zahrnout do svého života opatření, potraviny a aktivity, které vám pomohou obnovit váš ENERGETICKÝ CYKLUS. A tedy energii doplnit, posílit rezervy organismu a zároveň posílit vašeho ducha, který bude umět efektivně energii zacílit. 

Krok za krokem se jazykem tradiční čínské medicíny dozvíte, co dělat a jak jíst a žít, abyste byli znovu plní energie a mohli si užívat život naplno. 

Jazyk tradiční čínské medicíny je přirozený, výstižný a na jeho pochopení nepotřebujete slovník cizích slov ani maturitu z biologie a chemie.

Hodnota e-booku je 490 korun.

Je to cena, kterou byste mohli dát i za jiné pomocníky, jako je např.:

 • 30 min relaxační masáž,
 • 2 měsíční dávka multivitamínů,
 • základní konzultace u psychologa...

Pokud však relaxační masáž nebo sezení u psychologa absolvujete jednou, nepocítíte příval životní energie a ve vašem životě se nic nezmění. Znovu budete stát na rozcestí a nebudete vědět, kudy dál pokračovat. Nebo možná sezení u odborníka absolvujete 10 krát, cena se ale v tomto případě vyšplhá na tisíce až desetitisíce korun. A možná pořád nebudete vědět, kde energii ztrácíte a jak ji získat zpátky.

Nyní ale můžete dát tuto částku za e-book, který obsahuje tipy, doporučení a postupy pro vaši vitalitu, ze kterých můžete čerpat po celý zbytek života. 

Díky e-booku: 

 • získáte srozumitelné a konkrétní informace o tom, jak se zbavit únavy dlouhodobě a efektivně,
 • osvojíte si různá opatření, recepty a rituály, které naplní vaše tělo aktuální energií,
 • naučíte se pracovat se svými životními rezervami. Pochopíte, jak je doplnit a zároveň zpomalit jejich vyčerpávání, 

 • odhalíte, jak a do jaké míry jsou psychická a fyzická únava propojena a proč je dobré usměrnit vaši mysl, aby efektivně cílila energii,
 • podpoříte svou plodnost, sílu i obranyschopnost,
 • dozvíte se, jaký vliv na vitalitu těla mají některé aktivity a činnosti, které bývají běžnou součástí každodenního života – jako je pití kávy, užívání antikoncepce nebo otužování (saunování),
 • odhalíte klíč ke skutečné radosti i vyléčení,
 • získáte jistotu ve skladbě jídelničku a naučíte se několik receptů pro hýčkání elementu ZEMĚ A VODY (recept na medicinální víno, aperitivy pro podporu trávení, recepty pro vydatnou snídani a jiné).

Co přesně v e-booku najdete?

I. 

Mějte přehled

 • Dozvíte se, co je únava, proč vzniká a jaké jsou její projevy. Je důležité také vědět, kdy v souvislosti s únavou nečekat a ihned vyhledat lékaře.
 • Zjistíte, proč je uchopení únavy prostřednictvím 3 tajemství, která stojí na pilířích energetického cyklu jedním z nejefektivnějších a nejrychlejších způsobů.

II.

Doplňte aktuální energii a zbavte se únavy 

 • Dozvíte se, proč je element ZEMĚ nejdůležitějším zdrojem aktuální energie.
 • Jak pečovat o element ZEMĚ, co jíst, abyste byli plní energie, a proč vařit s ohledem na čtyři roční období a vaši konstituci.
 • Dozvíte se, co si dát ke snídani, abyste měli dostatek energie na celé dopoledne.
 • Povím vám o potravinách, superpotravinách, receptech, rituálech i volně dostupných čínských bylinách, které vám okamžitě doplní ztracenou energii. Pocit únavy zmizí a vy můžete začít žít naplno.
 • Sladkosti, otužování, sezení za počítačem – opravdu mají na vitalitu vliv, nebo jsou to jen plané řeči? A co extrémnější formy stravování, jako je veganství, raw stravování nebo paleo?
 • Taky vás čekají další ověřené a vyzkoušené tipy z jiných oblastí alternativní medicíny, které doplňují aktuální energii těla i mysli.

III.

Zpomalte vyčerpávání životních rezerv a zažijte příval energie

 • Pochopíte, jak se projevuje a do jaké míry souvisí s únavou element VODY – symbol dlouhověkosti, plodnosti a vitality. Jak o něj pečovat?
 • Co dělat a nedělat, aby nedocházelo k zbytečnému plýtvání životních zásob a vy jste mohli zvýšit svou výkonnost bez následků, když to zrovna budete potřebovat?
 • Antikoncepce a pití kávy – jak to s nimi doopravdy je? Mají vliv na vitalitu vašeho těla?
 • Taky vám povím o potravinách, receptech, volně dostupných čínských bylinách a metodách, které posílí vaše životní rezervy, celkovou vitalitu i plodnost.

IV.

Objevte klíč k nekonečnému zdroji energie

 • Dozvíte se, do jaké míry se mysl spolupodílí na tvorbě aktuální energie. Co dělat, aby byla vaše mysl vědomá a soustředěná?
 • Pochopíte, kdo je YUAN SHEN (naše vnitřní já), odkud pochází a proč je důležité mu naslouchat, pokud jste unavení nebo nemocní. Už žádné neefektivní plýtvání životní energie!
 • Prozradím vám různé metody, tipy a směry alternativní medicíny i osobního rozvoje, abyste konečně věděli, co chcete ve svém životě dělat.
 • Co je to skutečná radost a jak dosáhnout vyléčení? I o tom je poslední kapitola e-booku.

Všechny tipy a metody v e-booku jsou bezpečné a až na několik výjimek je můžete okamžitě použít bez jakékoliv další pomoci. Nezapomněla jsem ani na zajímavé blogy, weby, metody, knihy či e-shopy, které vám pomůžou uplatnit 3 tajemství v praktickém životě.

Klikněte na obrázek a prozkoumejte obsah e-booku:

Jaká je cena e-booku?

Hodnota e-booku je 490 korun.

 • Pokud byste díky tomu konečně začali naplno využívat svůj potenciál a stali se tak inspirací pro sebe i pro ostatní, stálo by to za to?
 • Pokud byste díky tomu měli sílu a energii tvořit, naplno se věnovat svým koníčkům a plnit si své sny, stálo by to za to?
 • Pokud byste díky tomu měli jasno v tom, jak chcete žít svůj život a rozuměli svým potřebám, protože naslouchání vnitřnímu JÁ je známkou silné vitality, stálo by to za to?

E-book tedy nyní získáte za:

490 Kč (19,50 €)

To ale ještě není všechno!

Abych vám uplatnění 3 tajemství v PRAKTICKÉM životě ještě více ulehčila, připravila jsem pro vás 3 dárky v podobě bonusů.

Dárek 1

VITÁLNÍ ZA 7 DNÍ

Čeká na vás praktický návod a sešit v jednom – BOJOVÝ PLÁN, který obsahuje konkrétní tipy, recepty a návody na 7 dní.

Každý den vás budou čekat 3 konkrétní opatření, které vám usnadní zařazení 3 tajemství do každodenního života. 

Jeho hodnota je 100 korunZDARMA

Dárek 2

ZÍSKEJTE ENERGII Z KRUHU

Pro posílení vaši vitality ode mě dostanete 3 mandaly, každou v barevné a černobílé verzi. Jednu pro posílení elementu ZEMĚ, druhou pro posílení elementu VODY a třetí mandalu – Cesta k YUAN SHEN – jejíž poselstvím je podpořit komunikaci s vaším vnitřním já.

Mandaly vytvořila arteterapeutka Hanka Kandlerová.

Jejich hodnota je 350 korunZDARMA. 

DÁREK 3

ÚNAVA V EMOCÍCH

Bachovy esence jsou dostupným, levným a účinným nástrojem, pokud potřebujete pomoct s nezpracovanými emocemi.

Díky e-booku pochopíte, jak emoce zasahují do vitality mysli. Proto vám bude e-book skvělým pomocníkem zejména při poznávání 3. tajemství.

Jeho hodnota je 150 korunZDARMA.

Co všechno tedy získáte? 

Objednejte si e-book 3 TAJEMSTVÍ VITALITY a hned poté, co se objeví úhrada na mém účtu, dostanete e-mail, ve kterém najdete: 

 • E-book 3 tajemství vitality
 • Bonus 1: Bojový plán aneb vitální za 7 dní
 • Bonus 2: Mandaly ve velikosti A4 pro posílení vitality
 • bonus 3: E-book Bachovy esence stručně a s láskou 

Nyní získáte za

490 Kč (19,50 €)

Z e-booku získáte maximum, pokud:

 • jste dlouhodobě fyzicky unavení a vyčerpaní,
 • trpíte psychickou únavou (máte sklon ke špatné náladě, bezdůvodně odkládáte své povinnosti, máte potíže s koncentrací atd.),
 • jste unavená maminka na mateřské,
 • trpíte chronickým onemocněním, které provází únava.

E-book není pro vás, pokud:

 • se cítíte být plní energie,
 • máte bohaté a dlouholeté zkušenosti s tradiční čínskou medicínou a jinými směry alternativní medicíny a umíte je aktivně využívat ve vašem životě (víte, jak si s únavou poradit),
 • trpíte onkologickým onemocněním,
 • jste po transplantaci orgánů nebo kostní dřeně (v tomto případě vám doporučuji svěřit se pouze do rukou specializovaného odborníka – lékaře).

Co o e-booku říkají čtenáři?

E-Book 3 tajemství vitality aneb jak se zbavit únavy v souladu s 5 elementy mě doslova nadchl. Konečně jsem pochopila, jak se mám o své tělo starat, abych nebyla pořád unavená a mohla si naplno užívat života. Důležitým momentem bylo pro mě zjištění, jaké potraviny, v jakém období a jak na tělo působí, a čemu a proč se raději vyhnout. Bojový plán je skvělým pomocníkem, jak se změnou začít. Pro každý den navrhuje tipy a recepty, které jsou snadné, a člověk se tak nemůže vymlouvat, že tohle nejde.
Alena Mikulíkovákorektorka češtiny a kreativní textařka
Od e-booku jsem se nemohla odtrhnout! Jsem ráda, že někdo takto hezky zpracoval to nejpodstatnější k vitálnímu a šťastnému životu. E-book navíc vyzývá k akci, a to vnímám jako velké plus. I když je e-book věnován tématu únavy a vitality, doporučila bych ho každému, kdo hledá životní styl v souladu s přírodou, no zároveň si uvědomuje, že odpovědi musí hledat i uvnitř sebe. Veru, díky za inspirativní a obohacující čtení!
Radka VymlátilováTerapeutka tradiční čínské medicíny
Verče se povedlo do několika stran čtivých i pro laika skloubit studium tradiční čínské medicíny spolu s osobními zkušenostmi (ať už z dietetiky, psychologie nebo „Bachovek“) a tím dala obsahu daleko větší rozměr. Velice se mi líbila kapitola o 3. tajemství – Cesta k Yuan Shen, protože jsem si uvědomila, že ne vždy dokážu naslouchat svému vnitřnímu já a přirozené intuici. Doporučuji každému si ebook přečíst! Není dogmatem, ale zohledňuje všechny konstituce v souladu s přírodními zákony a každý v něm dokáže najít alespoň kousek sebe.
Michaela HlaváčkováTerapeutka tradiční čínské medicíny

Prosím čtěte:

 • pokud jste neustále unavení a vyčerpaní,
 • pokud ráno vstanete a už cítíte, že vám chybí energie,
 • pokud máte neustále špatnou náladu a do ničeho se vám nechce...

... je opravdu důležité, aby jste s tím NĚCO začali dělat. Proč? Protože život opravdu stojí za to, abyste ho žili (a ne jenom přežívali). Abyste si plnili své sny, abyste byli vědomě se svými milovanými, abyste se vzdělávali. Abyste naplno využili svůj potenciál, inspirovali ostatní, milovali a radovali se. A to s nedostatkem životní energie opravdu nejde :-(. Věřte mi, sama jsem to zažila.

Proto změňte svůj život hned teď...

Pokud nevěříte mně a 3 tajemstvím, je to v pořádku. Každý z nás má právo zvolit si vlastní cestu a já vám na ní přeji hodně štěstí. S jakýmkoliv poradcem, lékařem, léčitelem, jídlem nebo doplňkem stravy... To je na vás. Vykročte však na novou cestu co nejdříve. 

Přemýšlíte pořád nad tím, že vás změna životního stylu bude stát spoustu času?

A vy čas nemáte, protože se staráte o děti, chodíte do práce a nemáte čas ani na sebe...  Pravdou ale je, že pokud jste unavení, tak se den zdá být kratší, než ve skutečnosti je, a je méně pravděpodobné, že vyprodukujete něco, co má skutečnou hodnotu. Pod tíhou únavy se stěží dokážete naladit na svou skutečnou cestu. A to je velká škoda, protože to je skutečným mrháním času.

Ano, možná vás bude změna, kterou vyžadují 3 tajemství vitality, stát čas. Chvíli potrvá, než si ujasníte jídelníček, rituály, vlastní emoce. Chvíli potrvá, než vám to "začne fungovat". Ale věřte mi, že pokud si 3 tajemství osvojíte, zcela přirozeně je začnete automaticky naplňovat a stanou se součástí vašeho života.  A poté vás už nebudou stát nic.

Nebo se ptáte, proč byste vůbec měli důvěřovat alternativní medicíně?

Chápu vaše obavy.

Já sama jsem vystudovala klasickou medicínu, a přesto tady nemluvím o klinických studiích a vitamínech.  Je to proto, že únava nemá v západní medicíně jasný kořen. Může provázet chronická onemocnění, hormonální poruchy, nedostatek některých vitamínů, ale nejčastěji se důvod u lékaře ani nenajde. Nebo najde, ale přes léčbu základního onemocnění se ji zvrátit nepodaří.

Plně doporučuji a podporuji myšlenku, abyste u každé nepohody těla a mysli nejdříve vyhledali lékaře. Sílu 3 tajemství ale můžete zahrnout do svého života v případě jakékoliv diagnózy (kromě případů po transplantaci orgánů a kostní dřeně a onkologických nemocí).

Navíc u mě máte 100% záruku spokojenosti.

Pokud usoudíte, že jste čekali něco jiného a informace z e-booku pro vás nebudou přínosné, bez otázek vám vrátím peníze. Máte na to 30 dní od zakoupení e-booku.  

Možná ještě pořád váháte a napadají vás mnohé otázky:

 • Je životní styl v souladu s 5 elementy vhodný pro Evropana?
  Určitě ano. Životní styl v souladu s 5 elementy je založený na cyklu přírody a rytmu lidského těla. A tedy na principech, které jsou vhodné pro každého člověka bez rozdílu rasy a národnosti. V e-booku neuvádím žádné zvláštní potraviny ani byliny, které by nebyly k dostání na českém trhu, ani metody, které by byly pro nás, Evropany, nebezpečné, neznámé nebo neuskutečnitelné.
 • Mám roztroušenou sklerózu. Je pro mě e-book vhodný?
  Tipy, metody i základy stravovacích návyků, které v e-booku popisuji, nejsou při těžkých diagnózách nebezpečné. Pokud je v e-booku zmíněna potravina nebo metoda, která je při závažných onemocněních (např. autoimunitních atd.) nevhodná, v textu na to upozorňuji. Musím ale zdůraznit, že informace v e-booku nenahrazují lékařskou péči a nezaručují, ale ani nevylučují zlepšení průběhu těchto závažných onemocnění. Pokud si nejste jistí, jestli je e-book pro vás, napište mi a probereme váš případ individuálně.
 • Je tento e-book o stravování podle 5 elementů?
  Stravě věnuji velkou část e-booku a uvádím v něm i několik receptů. Není to ale kniha o stravování ani kuchařka.
 • Kdy a jak dostanu e-book a všechny bonusy?
  Po kliknutí na tlačítko získat e-book budete vyzváni k vyplnění objednávkového formuláře. Hned jak obdržím platbu na můj účet (po zaplacení kartou ihned, v případě bankovního převodu to trvá 1–2 dny), vám obratem zašlu e-mail s e-bookem ve formátu PDF včetně všech bonusů.
 • Jaké jsou možnosti platby?
  Platit můžete kartou, zrychleným bankovním převodem nebo běžným bankovním převodem. Platby kartou a zrychlené převody zprostředkovává platební brána GoPay. 
 • Proč pro mě nejsou 3 tajemství vhodná, když jsem po transplantaci orgánů nebo kostní dřeně?
  Cyklus 3 tajemství vitality, který jsem vytvořila, zahrnuje metody, které vedou k posílení imunity, vitality, síly a regenerace. A to může být pro vás nebezpečné, protože vaše tělo by mohlo rychleji a intenzivněji darovaný orgán odmítat. Proto pro vás nejsou vhodné žádné metody, které vedou k posílení organismu, a tedy téměř žádné metody alternativní medicíny.
 • Co když zjistím, že e-book není pro mě? Jak funguje garance vrácení peněz?
  Pokud zjistíte, že informace z e-booku pro vás nejsou přínosné, napište mi na verca@veronikasavarijova.cz a přiložte kopii faktury. O vracení peněz za e-book můžete požádat do 30 dnů od zaplacení.

Odhalte 3 tajemství a vydejte se na cestu za vitalitou hned teď.

Objednejte si e-book 3 TAJEMSTVÍ VITALITY a hned poté, co se objeví úhrada na mém účtu, dostanete e-mail, ve kterém najdete: 

 • E-book 3 tajemství vitality
 • Bonus 1: Bojový plán aneb vitální za 7 dní
 • Bonus 2: Mandaly ve velikosti A4 pro posílení vitality
 • bonus 3: E-book Bachovy esence stručně a s láskou 

Nyní získáte za

490 Kč (19,50 €)

Klikněte na tlačítko získat e-book a vyplňte objednávkový formulář. Můžete zaplatit buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ve formátu PDF hned poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Ps. Nezapomeňte, že nic neriskujete.

e-mail: verca@veronikasavarijova.cz

tel.č. +420 607 664 362

Používáme platební bránu GoPay