Odhalte 3 tajemství vitality a žijte naplno!

Cítíte se neustále unavení a vyčerpaní? 

Chcete žít naplno a v souladu se svým životním posláním, ale nedokážete na to najít potřebnou energii?

Přáli byste si najít klid a mír a napojit se na vnitřní zdroj psychické a fyzické síly? 

 • Možná jste si všimli, že už to není jako za mlada, kdy jste protančili celou noc, a přesto jste byli ráno plní energie.
 • Možná jste s narozením dětí zjistili, že noc je příliš krátká a váš energetický potenciál příliš nízký, abyste s nimi sdíleli vše, co si přejete.
 • Možná máte pocit, že vaše výkonnost v pracovním i osobním životě poklesla a že se nedokážete dostatečně soustředit, proto v poslední době často vybuchujete vzteky.

Zřejmě jste už vyzkoušeli běžně dostupné rady, ale...

Začali jste jíst více ovoce a zeleniny, spát o hodinu déle a více se hýbat, ale přesto jste se pocitu únavy nezbavili, nebo se k vám po nějaké době zase vrátila.

Velmi dobře znám ten pocit, kdy únava už zasahuje i do koloběhu běžného života.

A ukážu vám, proč tomu tak je.

Pojďte se mnou odhalit tajemství vitality a síly, díky kterým naplníte své tělo energií. Naučíte se, co si dát ke snídani, abyste měli dostatek energie na celý den a pochopíte, jak bojovat se zimomřivostí, i to, jak se vyhnout jarní únavě.

Získáte jistotu v skladbě jídelníčku a budete mít jasno v tom, jak se vypořádat s mentální únavou.

Jmenuji se Veronika Savarijová a i přesto, že jsem vystudovala lékařskou fakultu, už několik let hledám a zkoumám příčiny slabé vitality těla a mysli ve světě tradiční čínské medicíny.

Já sama jsem několik let trpěla nesnesitelnou únavou a prošla jsem si dlouhou cestu osvojování různých rituálů, zvyků a zásad, abych se vymánila z jejích okovů. 

Naučím to i vás! Ukážu vám spoustu tipů, opatření a metod, aby pro vás byla zase radost žít.

Napsala jsem pro vás eBook

3 TAJEMSTVÍ VITALITY

aneb jak se zbavit únavy v souladu 

s 5 elementy

V čem vám eBook pomůže?

 • Získáte srozumitelné a konkrétní informace ze světa 5 elementů, které potřebujete k tomu, abyste mohli změnit své zvyky a návyky už zítra, a to bez pomoci druhých.
 • Osvojíte si různá opatření, recepty, zvyky a rituály, které naplní vaše tělo energií.
 • Odhalíte, jak a do jaké míry jsou psychická a fyzická únava propojená a objevíte klíč ke skutečné radosti.
 • Dozvíte se, které aktivity a činnosti, které jsou nejspíš běžnou součástí vašeho života, nejvíce vyčerpávají tělo a mysl a naučíte se s touto informací pracovat v každodenním životě.

Naplňte své tělo energií.

Radujte se, milujte, hrajte si...

Skutečně žijte!

Co přesně v eBooku najdete?

Únava na pitevně

Prozradím vám, jak se projevuje psychická a fyzická únava, jaké jsou její příčiny a které příznaky vyžadují zvláštní pozornost.

Cyklus 5 elementů

Získáte ucelenou představu o tom, jak se tento cyklus zhmotňuje a projevuje ve vašem těle a mysli.

1. tajemství Element ZEMĚ

Dozvíte se, proč je element Země tím nejdůležitějším zdrojem krátkodobé vitality a jak o něj pečovat, aby vám poskytl co nejvíce energie.

2. tajemství Element VODY

Naučíte se, jak pečovat o element Vody, který je zdrojem dlouhodobé vitality a dlouhověkosti.

3. tajemství Cesta k YUAN SHEN

Pochopíte, kdo je YUAN SHEN a naučíte se na něj dívat jako vnitřní JÁ, které jako jediné ví, jak vyléčit tělo i mysl.

Tipy a doporučení

V každé kapitole najdete spoustu tipů, doporučení, metod a informací o tom, jak pečovat o tělo a mysl v souladu s každým tajemstvím (včetně vhodných potravin) a mnoho dalšího...

Chcete vědět, co přesně uvnitř naleznete? 

Klikněte na obrázek a prozkoumejte obsah eBooku.

Jaká je cena eBooku?

Cena eBooku je 490 korun.

Cenu eBooku jsem určila dostatečně nízkou na to, aby si ho mohl dovolit každý. Protože pocit silné vitality a radosti vede k naplněnému životu, který tvoří základ pro plnění životního poslání každého člověka. A tento pocit si zasloužíme všichni. 

Představte si, že ráno vstanete a energie vašeho těla je na maximu. Že se místo stěžování těšíte na nové zážitky, na které jste schopni se plně soustředit.

Už nemusíte pít obrovské množství stimulačních nápojů, ani nemusíte být nevrlí, abyste náhodou neztratili energii pouhou komunikací s lidmi.

Můžete vykročit do světa a pustit se do toho, proč jste se narodili. Protože vaše tělo na to už má dostatek energie a vaše mysl dostatek radosti a klidu.

Co všechno tedy získáte?

 • 82-stránkového průvodce na cestě za vitalitou těla a mysli.
 • Seznam potravin a tipů pro váš každodenní život, které vás dobijí energií.
 • Plný seznam návodů, metod a doporučení pro sílu těla a mysli a radost v srdci.
 • Několik receptů pro hýčkání elementu ZEMĚ A VODY (recept na medicinální víno, aperitivy pro podporu trávení, recepty pro vydatnou snídani a jiné)
 • Seznam zajímavých stránek, e-shopů a knih, pokud byste měli zájem o hlubší vzdělávání a sebepoznávání k tématu vitality.

A k tomu navíc tyhle 3 BONUSY:

BONUS 1

Praktický návod BOJOVÝ PLÁN

Praktický návod a sešit v jednom, který obsahuje konkrétní tipy, recepty a návody na 7 dní.

Každý den vás budou čekat 3 konkrétní opatření nebo recepty, které vám usnadní zařazení 3 tajemství do každodenného života.

Díky BOJOVÉMU PLÁNU začnete žít podle 3 tajemství téměř okamžitě!

BONUS 2

eBook BACHOVY ESENCE STRUČNĚ A S LÁSKOU

EBook vám bude skvělým pomocníkem během poznávání 3. tajemství.

Díky eBooku pochopíte základní principy účinku Bachových esencí a usnadní vám výběr i namíchání jednotlivých druhů esencí přímo pro vás. A to bez pomoci odborníků.

A proč Bachovy esence v cyklu 5 elementů? Dozvíte se v 3. tajemství :-).

BONUS 3

AUTORSKÉ MANDALY

Celkem ode mě dostanete 3 mandaly, každou v barevné a černobílé verzi. Jednu pro posílení elementu Země, druhou pro posílení elementu Vody a třetí mandalu – Cesta k YUAN SHEN – jejíž poselstvím je podpořit komunikaci s vaším vnitřním já.

Mandaly pro tuto speciální příležitost vytvořila arteterapeutka Hanka Kandlerová.

Co o eBooku říkají čtenáři?

E-Book 3 tajemství vitality aneb jak se zbavit únavy v souladu s 5 elementy mě doslova nadchl. Konečně jsem pochopila, jak se mám o své tělo starat, abych nebyla pořád unavená a mohla si naplno užívat života. Důležitým momentem bylo pro mě zjištění, jaké potraviny, v jakém období a jak na tělo působí, a čemu a proč se raději vyhnout. Bojový plán je skvělým pomocníkem, jak se změnou začít. Pro každý den navrhuje tipy a recepty, které jsou snadné, a člověk se tak nemůže vymlouvat, že tohle nejde.
Alena Mikulíkovákorektorka češtiny a kreativní textařka
Od e-booku jsem se nemohla odtrhnout! Jsem ráda, že někdo takto hezky zpracoval to nejpodstatnější k vitálnímu a šťastnému životu. E-book navíc vyzývá k akci, a to vnímám jako velké plus. I když je e-book věnován tématu únavy a vitality, doporučila bych ho každému, kdo hledá životní styl v souladu s přírodou, no zároveň si uvědomuje, že odpovědi musí hledat i uvnitř sebe. Veru, díky za inspirativní a obohacující čtení!
Radka VymlátilováTerapeutka tradiční čínské medicíny
Verče se povedlo do několika stran čtivých i pro laika skloubit studium tradiční čínské medicíny spolu s osobními zkušenostmi (ať už z dietetiky, psychologie nebo „Bachovek“) a tím dala obsahu daleko větší rozměr. Velice se mi líbila kapitola o 3. tajemství – Cesta k Yuan Shen, protože jsem si uvědomila, že ne vždy dokážu naslouchat svému vnitřnímu já a přirozené intuici. Doporučuji každému si ebook přečíst! Není dogmatem, ale zohledňuje všechny konstituce v souladu s přírodními zákony a každý v něm dokáže najít alespoň kousek sebe.
Michaela HlaváčkováTerapeutka tradiční čínské medicíny

Možná ještě pořád váháte a napadají vás mnohé otázky:

 • Je životní styl v souladu s 5 elementy vhodný pro Evropana?
  Určitě ano. Životní styl v souladu s 5 elementy je založený na cyklu přírody a rytmu lidského těla. A tedy na principech, které jsou vhodné pro každého člověka bez rozdílu rasy a národnosti. V knize neuvádím žádné zvláštní potraviny ani byliny, které by nebyly k dostání na českém trhu, ani metody, které by byly pro na nás, Evropany, nebezpečné, neznámé nebo neuskutečnitelné.
 • Mám roztroušenou sklerózu. Je pro mě eBook vhodný?
  Tipy, metody i základy stravovacích návyků, které v eBooku popisuji, nejsou při těžkých diagnózách nebezpečné. Pokud je v eBooku zmíněná potravina nebo metoda, která je při závažných onemocněních (autoimunitních, onkologických atd.) nevhodná, v textu na to upozorňuji. Musím ale zdůraznit, že informace v eBooku nenahrazují lékařskou péči a nezaručují, ale ani nevylučují zlepšení průběhu těchto závažných onemocnění.
 • Když si koupím eBook, už nikdy nebudu unavený?
  To vám nemohu slíbit :-(. Psychická a fyzická únava patří k životu, je ukazatelem toho, jak žijeme, jak se chováme ke svému tělu a do jaké míry komunikujeme se svým vnitřním já. Základem vitálního života není jen dodržování vhodných opatření a jídelníčku, ale i respektovaní vlastního těla – jeho schopností a slabostí. Metody v eBooku vám ale zaručí, že těmto souvislostem budete rozumět. Je už ale na vás, jak toho využijete.
 • Je tento eBook o stravování podle 5 elementů?
  Stravě věnuji velkou část eBooku a uvádím v něm i několik receptů. Rozhodné to ale není kniha o stravování, ani kuchařka.
 • Jsou informace v eBooku založeny na vědeckých podkladech a studiích?
  Obsah eBooku je založený na principech tradiční čínské medicíny. Ta je velice exaktní, avšak není založená na důkazech, na jaké jsme my, Evropany, zvyklí. I když ve světě neustále probíhají klinické studie v tradiční čínské medicíně (zejména v oblasti fytoterapie a akupunktury), v eBooku je neuvádím. 
 • Informace, které jsou v eBooku, si můžu najít sám a zdarma...
  Ano i ne. Informace v eBooku jsou výsledkem mého několikaletého hledání a studia (včetně studií na TCM Institutu v Praze), a tyto znalosti zdarma nezískáte. Navíc můžete ušetřit čas a věnovat ho raději sobě, rodině nebo svému životnímu poslání.

Navíc u mě máte 100% záruku spokojenosti.

Pokud usoudíte, že jste čekali něco jiného a informace z eBooku pro vás nebudou přínosné, bez otázek vám vrátím peníze. Máte na to 30 dní od zakoupení eBooku.  

Odhalte 3 tajemství a vydejte se na cestu za vitalitou hned teď!

Klikněte na tlačítko koupit eBook a vyplňte objednávkový formulář. Můžete zaplatit buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte elektronicky v pdf hned poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Napadají vás ještě nějaké jiné otázky? Napište mi na verca@veronikasavarijova.cz.