Objednávka e-booku 3 TAJEMSTVÍ VITALITY

  • E-book 3 tajemství vitality
    Objednávám si tímto e-book 3 tajemství vitality v hodnotě 490 Kč. K e-booku dostanu i 3 bonusy – pracovní sešit Bojový plán, e-book Bachovy esence stručně a s láskou3 autorské mandaly, každou v černobílé a barevné variantě.
  • Garance vrácení peněz
    Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email ihned po zaplacení objednávky a pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Informace pro Slovensko: E-book si prozatím můžete ze zahraničí zakoupit POUZE jako konečný spotřebitel (nepodnikatel). Nezadávejte proto IČO ani DIČ. Děkuji za pochopení.

Odhalte 3 tajemství vitality, které vás povedou k síle těla i ducha.

E-Book 3 tajemství vitality aneb jak se zbavit únavy v souladu s 5 elementy mě doslova nadchl. Konečně jsem pochopila, jak se mám o své tělo starat, abych nebyla pořád unavená a mohla si naplno užívat života. Důležitým momentem bylo pro mě zjištění, jaké potraviny, v jakém období a jak na tělo působí, a čemu a proč se raději vyhnout. Bojový plán je skvělým pomocníkem, jak se změnou začít. Pro každý den navrhuje tipy a recepty, které jsou snadné, a člověk se tak nemůže vymlouvat, že tohle nejde. Co ale nejvíce oceňuji, je to, že paní Savarijová nepovažuje za informace v e-Booku obsažené za dogma, ctí individualitu člověka a vždy dává čtenáři na výběr, aby pro sebe našel svou cestu, která mu bude nejvíce vyhovovat. E-Book vřele doporučuji. Otevře vám v mnoha oblastech oči.
Alena Mikulíkovákorektorka a textařka