Aktivační tvoření 

pro duši

Nechte se unést tvůrčí energií...

...a žijte MAJESTÁTNÍ život.

Mým darem je uzemňování a zhmotňování. Skrze mou TVORBU vám pomůžu vytvořit si život, jaký si přejete. Pomůžu vám propojit TĚLO s DUŠÍ a stát se tak tvůrcem svého života. Budete žít radostněji a vaše přání a záměry budete manifestovat rychleji.

Co pro vás vytvářím? 

Transformační obrazy se záměrem

Obrazy vytvářím intuitivně a do tvoření vkládám silný záměr. Každý obraz je transformační energií a je vytvořený pro život. Obraz vytvořím i na míru.

Psaná mandala – energie v kruzích 

Unikátní umělecké dílo

pro vaši duši...

Přejete si zhmotnit nebo posílit nějaký svůj záměr? Toužíte po osobní mandale, která vám pomůže žít tak, jak si přejete, která vás vrátí do vaší síly? Toužíte se propojit se svou duší?

Vytvořím psanou mandalu přímo pro vás...

Mandala pro zhmotnění záměru

Intuitivní 

Zhmotněte svá přání a sny skrze záměry, rozpuštění bloků a TVOŘENÍ. 

Součástí služby je konzultace, vytvoření mandaly, sepsání záměru, rituál, analýza bloků a destruktivních přesvědčení, instrukce, jak mandalu dokončit.

S čím ještě umím pomoci?

Ilustrace

Vytvářím jednoduché černobílé ilustrace. Pro váš web, e-book, knihu nebo jen tak. Pro radost. 

O mé tvorbě klienti říkají...

Verča je velmi vnímavá a inspirativní bytost, která do svého tvoření dává vždy kus sebe. Ze společného tvoření Intuitivní mandaly na míru jsem byla nadšená. Ponořila jsem se do svého nitra a mé přání se stalo hmatatelnější. Překvapilo mě, kolik dalších motivů a impulzů nad rámec předepsaného záměru vyplouvalo na povrch. Celý rituál bych připodobnila objednávkám z vesmíru s tím rozdílem, že při práci s mandalami jsem dala přání jakýsi tvar a zpracovala jsem obě stránky záměru – jak touhu, tak překážky. Děkuju Veru!
Michaela Hlaváčková

Kdo jsem? 

Jmenuji se Veronika Savarijová. 

Žiji svůj život naplno a jsem neúnavný student všech jeho barev. Miluji malování, psaní, přírodu, tradiční čínskou medicínu, cestování, luxus i minimalizmus. Vystudovala jsem lékařskou fakultu, pomáhala jsem na Haiti a napsala i několik románů...

Okolí mi vždycky říkalo, že jsem divná, protože prý nevím, co chci a skáču z jedné věci na druhou. Uvěřila jsem tomu a odpojila jsem se od hlasu duše. Trvalo mi dlouhá léta, než jsem ho znovu našla a uvědomila si úžasnou pravdu. Já nejsem divná.

JSEM MULTIPOTENCIÁLNÍ manifestující tvořilka.

A tak tvořím. Ze srdce pro radost a z duše pro duši, protože život plný tvoření, energie a lásky mě baví...

Potkáme se na sociálních sítích? 

INSTAGRAM

FACEBOOK

YOUTUBE